NAZWISKO i IMIĘ

WYDZIAŁ

STANOWISKO

BANIOWSKI ARTUR

III RODZINNY I NIELETNICH

PRZEWODNICZĄCY

BARAŃSKA-MAŁUSZEK OLIMPIA

I CYWILNY

SSR

BLANCK AGNIESZKA

III RODZINNY I NIELETNICH

SSR

BOBROWICZ DOROTA

VIII EGZEKUCYJNY

SSR

GAŁKOWSKA BOŻENA

IX WYKONANIA ORZECZEŃ I NALEŻNOŚCI SĄDOWYCH

SSR

GAWDZIŃSKI ŁUKASZ

VII KARNY

SSR

GÓRECKA AGATA

I CYWILNY

SSR

GÓRECKI SEBASTIAN

V GOSPODARCZY

PRZEWODNICZĄCY

GRAŻEWSKA-BICKA ANNA

IV PRACY I UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH

SSR

GRZEGORZEWSKA DOROTA

I CYWILNY

SSR

JURDZIŃSKA KRYSTYNA

IX WYKONANIA ORZECZEŃ I NALEŻNOŚCI SĄDOWYCH

SSR

KOLESIŃSKA BRYGIDA

X CYWILNY

SSR

KOWALCZYK MAGDALENA

VII KARNY

SSR

KRZYŻOWSKI ANDRZEJ

VII KARNY

PRZEWODNICZĄCY

KUJAWIAK-GÓRNA AGNIESZKA

III RODZINNY I NIELETNICH

SSR

KUSIŃSKI SYLWESTER

II KARNY

SSR

KUŚNIERZ-MILCZAREK ANNA

V GOSPODARCZY

SSR

LEWANDOWSKA-GŁODZIK JOLANTA

I CYWILNY

SSR

MAJKA-SAKS MARTA

V GOSPODARCZY

SSR

MIKUŁA BŁAŻEJ

VII KARNY

SSR

MISZCZAK ANDRZEJ

X CYWILNY

SSR

MODZELEWSKI TOMASZ

X CYWILNY

PRZEWODNICZĄCY

PIWORUN IZABELA

III RODZINNY I NIELETNICH

SSR

POKORSKI DARIUSZ

I CYWILNY

PRZEWODNICZĄCY

PRZYBYLAK JUSTYNA

IV PRACY I UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH

SSR

PRZYBYLSKI JACEK

IV PRACY I UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH

PRZEWODNICZĄCY

RAWO KRZYSZTOF

II KARNY

SSR

SOŁTYKIEWICZ HANNA

I CYWILNY

SSR

SOROKA SŁAWOMIR

II KARNY

SSR

STASZAK ŁUKASZ

V GOSPODARCZY

SSR

STĘPIEŃ KATARZYNA

V GOSPODARCZY

SSR

SYDOR KATARZYNA

VIII EGZEKUCYJNY

PRZEWODNICZĄCY

SZELIGOWSKA KATARZYNA

III RODZINNY I NIELETNICH

SSR

SZULC ANNA

IX WYKONANIA ORZECZEŃ I NALEŻNOŚCI SĄDOWYCH

PRZEWODNICZĄCY

URBEL KATARZYNA

III RODZINNY I NIELETNICH

SSR

WIELICZUK JOACHIM

II KARNY

SSR

WOCHNA KINGA

X CYWILNY

SSR

WOJTUNIK-PACHANA ELŻBIETA

IX WYKONANIA ORZECZEŃ I NALEŻNOŚCI SĄDOWYCH

SSR

WOLSKA BEATA

III RODZINNY I NIELETNICH

SSR

WOŹNIAK-DOMINA ANITA

I CYWILNY

SSR

ZEMSTA AGNIESZKA

VIII EGZEKUCYJNY

SSR

ZYGMUND-BOGACZ ALEKSANDRA

II KARNY

PRZEWODNICZĄCY

ŻURAWIECKA KAROLINA

X CYWILNY

SSR